DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava
Duşakabin

“Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri” Erzurum’da Gençlerle Buluşuyor

Son Güncelleme :

24 Eylül 2022 - 11:38

“Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri” Erzurum’da Gençlerle Buluşuyor

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının koordinasyonunda, 9-12 Aralık 2021 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen  “Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri”nin yoğun ilgi görmesi üzerine, ‘Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında’ sloganıyla yola çıkarak 2022 yılı içerisinde 13 ilde gençler ile kamu kurumlarını bir araya getirmeyi amaçlayan projenin, 10. durağı Erzurum oldu.

Hedefini seçmek, kariyerini planlamak veya girişimci olmak isteyen gençler ile onlara hibe ve destek sağlayan kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerinin bir araya getirilmesini amaçlayan “Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri” 23-24Eylül’deRecep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından ‘Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında’ sloganıyla düzenlenmekte olan ve 40’ın üzerindekamu kurum ve kuruluşundan temsilcilerin tanıtım yapacağı etkinlikte, gençlerin burs, hibe, fon, kredi gibi maddi destekler, ihtiyaç duydukları staj programları, uluslararası alandaki proje destekleri hakkında bilgi sahibi olmaları amaçlanıyor.

Gençlerin yeteneklerini keşfedip geliştirmelerine katkıda bulunmak, ekonomi, eğitim, kültür, sanat, bilim, sağlık, spor gibi her alanda verilen destekler hakkında bilgilendirmek ve doğru yönlendirmek hedefiyle Atatürk Üniversitesi, Erzurum Teknik Üniversitesi, KOSGEB, KUDAKA ve Kırsal Kalkınma Projesinden yararlanan girişimcilerle gerçekleştirilecek panellerin yanı sıra kültürel ve sportif faaliyetler, Aydilge konseriile gösterilerin de yer alacağı etkinlikler 23-24Eylül 2022 tarihlerindesaat 10.00’da başlayıp 18.00’de sona erecek.HABER49

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.