DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava
Duşakabin

Bursa MUŞ-İLDER Av. M. Önder Mutlu’ya emanet

Son Güncelleme :

02 Kasım 2020 - 11:53

Bursa MUŞ-İLDER Av. M. Önder Mutlu’ya emanet

Bursa MUŞ-İLDER Yönetim Kurulu Başkanlık görevini iki dönemdir başarıyla yerine getiren Mehmet Veysi Tutkun, iş yoğunluğu ve üstlendiği yeni görev nedeniyle başkanlık ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti. İstifa sonrası MUŞ İLDER Olağanüstü yönetim kurulu toplantısında alınan kararla yönetim kurulu başkanlığına Av. Mehmet Önder Mutlu oy birliğiyle yeni başkan seçildi.

Toplantı sonrası MUŞ-İLDER yönetim kurulundan yapılan açıklamada, “MUŞ-İLDER’de görev yaptığı süre boyunca bizlere yaşattığı onca güzellikler ve liderliğinde gerçekleşen başarılı projeleri dolayısıyla Sayın Mehmet Veysi Tutkun’a teşekkür eder, başarıyla sürdüreceğine inandığımız yeni görevlerinde üstün başarılar dileriz” denildi.

Oy birliğiyle MUŞ-İLDER’in yeni başkanı olan Av. Mehmet Önder Mutlu, dernekte görev yapmış olan bütün dernek başkanlarının başarısına dikkat çekti. Başkan Mutlu, “Bütün başkanlarımız devralmış oldukları bayrağı hep daha yüksek bir yere taşıma gayreti içerisinde olmuşlardır. Aynı şekilde bende Mehmet Veysi Tutkun başkanımızdan devralmış olduğum bu bayrağı daha yüksek bir yere taşıma gayreti ve çabası içerisinde olacağımdan hiç kimsenin bir şüphesi olmasın. Ülkemizin ve dünyamızın içinden geçtiği bu zor süreçte de hemşerilerimize hizmetimize ve Bursa’mızda katma değer olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Av. MEHMET ÖNDER MUTLU KİMDİR?

Mehmet Önder Mutlu, 17 Mayıs 1985’de Muş’un Korkut İlçesine bağlı Konakdüzü Köyünde doğmuştur. İlk ve orta öğretimini Konakdüzü Köyü İlk Öğretim Okulunda, lise eğitimini Muş Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini de Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Selçuk üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır. 2011 yılından bu yana Bursa ilinde kendisine ait olan Mutlu Hukuk Bürosunda serbest Avukatlık mesleğini icra etmektedir. Aynı şekilde 2011 yılından bu yana MUŞ-İLDER’de çeşitli kademelerde görev almış ve en son başkan yardımcılığı görevini yürütürken yönetim kurulunca MUŞ-İLDER’in yönetim kurulu başkanlığına seçilmiştir.HABER49

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.