BKM’den Muş’a 50 koli kitap

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük kitabevlerinden biri olan ve Bursa’da faaliyet gösteren BKM Kitap sahibi Kutbettin Bingölbali, Ramazan ayında Muş’a 50 koli Peygamberler Kıssaları kitabı hediye etti.

BKM Kitap tarafından gönderilen kitaplar, Muş Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bağlı Okullara, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve bağlı yatılı kuruşlar ile Muş Belediyesi’ne bağlı kütüphanelere verildi. Gönderilen kitaplar için BKM Kitap sahibi Kutbettin Bingölbali’ya teşekkür eden yetkililer, en güzel hediyenin kitap olduğuna dikkat çektiler.

“KİTAP YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK”

BKM Kitap sahibi Kutbettin Bingölbali ise, memleketine ve gençlere kitap yardımı desteğinin süreceğini belirtti. Bingölbali, farklı zamanlar farklı kategorilerde binlerce kitap gönderiminin yapılacağını kaydetti.

Kitaplar Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı şu okullara gönderildi: “Melikşah İlk ve Ortaokulu, Yeşilce İlk ve ortaokulu, Soğucak İlkokulu, Muş Fen Lisesi, Muş DSİ İlkokulu, Fatih İlkokulu, Necip Fazıl İlkokulu, Vahit Özmen İlkokulu, Eko, Ertuğrul Gazi İlkokulu, Kıyık İlkokulu. Muhammed Sefa Şahin/HABER49

İlginizi Çekebilir

2 bin 500 rakımlı dağ köylerinde 5 metre karla mücadele

Muş’ta etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapanan 2 bin 500 rakımlı Üçevler …