DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava
Duşakabin

Başkan Şen, Muş’ta genel başkanları hakkında yapılan paylaşıma tepki gösterdi

Son Güncelleme :

11 Mayıs 2023 - 14:08

Başkan Şen, Muş’ta genel başkanları hakkında yapılan paylaşıma tepki gösterdi

Muş Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Kerem Şen, Muş’ta Genel Başkan Fatih Erbakan hakkında yapılan paylaşıma tepki gösterdi.

Başkan Şen, yaptığı açıklamada, zaman zaman bazı kimselerin kendi sahaları dışında top koşturduğunda anlamsızlıklar silsilesinin yaşadıklarını görebildiklerini belirtti.

“İlimizde görev yapan kendiişleriyle hemhal olması gereken üniversitemiz personellerinden biri de talihsiz beyanlarıyla oldukça önemli olan bu süreçte iki dakikamızı israf etmemize neden olmuştur.” Diyen Şen, şöyle konuştu:

“Genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın açıklamalarına sözde ilmi cevap verirken aklınca siyaset yaptığını zanneden, kendisini bilmez ve zaten kimsenin de bilmediği şahsa bir hatırlatmada bulunmak isteriz. “İlim ilim bilmektir, İlim kendin bilmektir,

Sen kendini bilmezsin, Ya nice okumaktır” Ne koşturduğu sosyal medya ilmin yeridir ne de anlamsız bahisleri ilmin kendisidir. İlim sahibi akademisyenler kendisine gereken cevabı verir. Lakin siyaset nedir onu da bilmediği için açıklama gereği duyulmuştur. Talihsiz yersiz ve mesnetsiz ifadelerle Türkiye için dönüm noktalarından biri olan seçim öncesinde anlam vermekte zorlandığımız lakırtıdan ibaret metnin ancak bir kuyruk açısıyla bağlantılı olabileceğini düşünüyoruz. Bu bağlamda siyasetin acıları dindirme sanatı olduğunu hatırlatmak isteriz.”

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.