Ak Parti İl Başkanı İbrahim Avcı, STK’ları ziyaret etti

Ak Parti Muş Başkanı İbrahim Avcı, Muş Gazeteciler Cemiyeti, Memur-Sen, Bedensel Engelliler Deneği ve Muş’ta faaliyet gösteren Sivil toplum temsilciliklerini ziyaret etti.

Beraberindeki yürütme kurulu üyeleriyle Muş Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Avcı, Cemiyet Başkanı Emrullah Özbey ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Avcı, yaptığı açıklamada, bir süredir kurumları ziyaret ederek, çalışmalar hakkında istişarelerde bulunduklarını ifade etti. Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileriyle kentin sorunlarını görüştüklerini ifade eden Avcı, ziyaretlerin devam edeceğini aktardı.

Ak Parti İl Başkanı İbrahim Avcı, “AK Parti’nin başarısı için gidilmedik hiçbir yer bırakmayacağız. Vatandaşların ve kentin sorunlarını çözmek için canla başla çalışan iktidarımızın başarılı olması için bizler sahada olacağız. Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinleyip sorun ve çözüm önerilerini buluyoruz. Bizler sadece seçim döneminde değil her zaman vatandaşlarımızın emrindeyiz ve onlarla birlikteyiz.  Tempomuzu her geçen gün artırarak çalışmayı ve hizmet etmeyi sürdüreceğiz. İlimizde çalınmadık kapı bırakmayacağız. Hedefimiz 2023″ dedi.HABER49 

İlginizi Çekebilir

2 bin 500 rakımlı dağ köylerinde 5 metre karla mücadele

Muş’ta etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapanan 2 bin 500 rakımlı Üçevler …