Final Okulları Sportif Başarılarıyla da Göz Dolduruyor

Kent merkezinde kalabalık bir öğrenci grubunun eğitim gördüğü Muş Final Okulları sportif başarılarıyla da kentimizde gündem oluşturdu. Muş Final Okulları sadece eğitimde değil aynı zamanda da çeşitli branşlarda sportif başarılara da imza atmaya devam ediyor. Okul sporları alanında iki yıldır önemli başarılara imza atan öğrenciler, eğitim ve sporu bir arada götürme becerisini de göstererek, ailelerini […]

Final Okulları Sportif Başarılarıyla da Göz Dolduruyor
Final Okulları Sportif Başarılarıyla da Göz Dolduruyor
  • Yayınlanma10 Aralık 2018 13:40

Kent merkezinde kalabalık bir öğrenci grubunun eğitim gördüğü Muş Final Okulları sportif başarılarıyla da kentimizde gündem oluşturdu.

Muş Final Okulları sadece eğitimde değil aynı zamanda da çeşitli branşlarda sportif başarılara da imza atmaya devam ediyor. Okul sporları alanında iki yıldır önemli başarılara imza atan öğrenciler, eğitim ve sporu bir arada götürme becerisini de göstererek, ailelerini ve öğretmenlerini gururlandırmayı sürdürüyor.

Muş Final Okulları Kurucu Müdürü Yusuf Kök, sportif alanda elde edilen başarılar, Muş Final Okullarını Muş’un yükselen değeri olmasını sağladı.

Eğitsel alandaki başarılarla sınırlı kalmayıp, öğrencileri sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle de geleceğe hazırlayan okul, öğretmen-öğrenci ve veli üçlemesinin koordinesinde, her alanda kentimize damga vuruyor.

Muş Final Okulları yönetici kadrosu da elde edilen başarılarda önemli bir pay sahibi… Faaliyetlerin koordinesinde önemli rol oynayan okul idaresi, işinin ehli öğretmen kadrosuyla da dikkat çekiyor. Sosyal İşlerden Sorumlu Müdür M. Şamil Kök, saha çalışmaları ve etkin öğretmen işbirliğiyle okul öğrencileri önümüzdeki süreçte de yeni başarılara hazırlanıyor.

Final Okulları Beden Eğitimi Öğretmeni Yusuf Çağlayan, okul sporlarında büyük mücadelelerin verildiğini, kıyasıya bir yarışın olduğunu belirterek centilmenlik içerisinde bu yarışmaları götürmeye çalıştıklarını ifade etti.HABER49