Evde yangın: 2 kız çocuğu öldü, 1 kız çocuğu yaralı

Muş’ta bir binanın teras katında meydana gelen yangında, 2 kız çocuğu hayatını kaybederken, 1 kız çocuğu da ağır yaralandı. Alınan bilgilere göre, olay Cumhuriyet Caddesi’ndeki bir binanın teras katında meydana geldi. Gece saatlerinde 6 katlı bir binanın teras katında bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın meydana geldi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine giden itfaiye ve polis […]

Evde yangın: 2 kız çocuğu öldü, 1 kız çocuğu yaralı
Evde yangın: 2 kız çocuğu öldü, 1 kız çocuğu yaralı
Haber49 Editör
  • Yayınlanma24 Ağustos 2020 13:54
  • Güncelleme25 Ağustos 2020 07:28

Muş’ta bir binanın teras katında meydana gelen yangında, 2 kız çocuğu hayatını kaybederken, 1 kız çocuğu da ağır yaralandı.

Alınan bilgilere göre, olay Cumhuriyet Caddesi’ndeki bir binanın teras katında meydana geldi. Gece saatlerinde 6 katlı bir binanın teras katında bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın meydana geldi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine giden itfaiye ve polis ekipleri, teras katının kapısını kırarak yangına hemen müdahale etti. Meydana gelen yangında evde bulunan R.Ş. (15), M.Ş. ve B.İ. (15) dumandan zehirlendi. Ekipler tarafından dumanların arasından çıkartılan çocuklardan R.Ş. ve B.İ. olay yerinde hayatını kaybederken, ağır yaralanan M.Ş. ise ambulansla Muş Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturmanın geniş çaplı devam ettiği bildirildi.HABER49