Erdal Koç iptal edilen Muş TSO seçimini tekrar kazandı

Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) yönetim kurulunun iptal edilen seçimleri yeniden yapıldı. 2 adayın yarıştığı seçimlerde Erdal Koç’un listesi kazandı.  Muş TSO’da başkanlık seçimleri yapıldı. Geçtiğimiz hafta sonu yapılan meclis üyeliği seçimlerinde kazananlar, önceki hafta başkanlık seçimleri için sandık başına gitmiş, beyaz pusuladan Erdal Koç ve Sarı pusuladan Rahim Devrim yarışmıştı. Seçimlerde, 33 meclis […]

Erdal Koç iptal edilen Muş TSO seçimini tekrar kazandı
Erdal Koç iptal edilen Muş TSO seçimini tekrar kazandı
baykal
  • Yayınlanma12 Nisan 2018 08:54

Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) yönetim kurulunun iptal edilen seçimleri yeniden yapıldı. 2 adayın yarıştığı seçimlerde Erdal Koç’un listesi kazandı.

 Muş TSO’da başkanlık seçimleri yapıldı. Geçtiğimiz hafta sonu yapılan meclis üyeliği seçimlerinde kazananlar, önceki hafta başkanlık seçimleri için sandık başına gitmiş, beyaz pusuladan Erdal Koç ve Sarı pusuladan Rahim Devrim yarışmıştı. Seçimlerde, 33 meclis üyesi oy kullanırken, Rahim Devrim 13 oy almış, Erdal Koç ise 19 oy alarak başkan seçilmişti.
Sarı pusula adaylarının daha önce itiraz ettikleri 5’nci grup seçimleri ile ilgili Yüksek Seçim Kurulu kararını açıklamış ve başkanlık seçimi iptal edilmişti. Bugün yeniden yapılan başkanlık seçimlerinde beyaz pusulanın adayı Erdal Koç 17 oy alarak yeniden başkan seçildi. Diğer aday Fatih Cengiz ise 16 oy aldı.