DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
SON DAKİKA
hava
Duşakabin

MAUN ile TEZ-KOOP-İŞ Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı

Son Güncelleme :

13 Şubat 2022 - 19:08

MAUN ile TEZ-KOOP-İŞ Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı

Muş Alparslan Üniversitesi (MAUN) ile Türkiye Ticaret, Kooperatif, Eğitim, Büro ve Güzel Sanatlar İşçileri Sendikası (TEZ-KOOP-İŞ) arasında, üniversitede çalışan daimi işçiler adına toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Muş Alparslan Üniversitesi, sürekli işçi kadrosunda görev yapan personele yönelik “2021 yılı Kamu Toplu İş Sözleşmeleri Çerçeve Anlaşma Protokolü” kapsamında Üniversite ile Türkiye Ticaret, Kooperatif, Eğitim, Büro ve Güzel Sanatlar İşçileri Sendikası (TEZ-KOOP-İŞ) arasında ek protokol imzaladı.

Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat ile TEZ-KOOP-İŞ Sendikası Diyarbakır Şube Başkanı Mehmet Pekgöz arasında imzalanan protokol kapsamında üniversite bünyesinde sürekli işçi olarak görev yapan personele iyileştirme yapıldı. Üniversite Genel Sekreter Yardımcısı Öğr. Gör. Ferit Uslu ve TEZ-KOOP-İŞ kurum temsilci Başkanı Mesut AKAR’ da imzalanan protokolde hazır bulundu. Protokol imza töreninde konuşan Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, “Üniversitemizde düzenli ve verimli çalışmayı sağlamak, üretimi artırmak, işçilerimizin hak ve menfaatlerini teminat altına almak amacıyla imzalanan toplu iş sözleşmesinin, Üniversitemiz ve işçilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

TEZ-KOOP-İŞ Kurum Temsilci Başkanı Mesut Akar ise, “Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Genel Sekreterimiz Harun Demir, Daire başkanımız Faruk Çetin, Bölge Başkanımız Mehmet Pekgöz ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.HABER49

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER