İsmail Küçükkaya’dan yerel gazetelere destek çağrısı

Fox Tv’nin Çalar Saat Haber Programının Sunucusu, gazeteci İsmail Küçükkaya, yerel gazetelerin ayakta kalabilmesi için vatandaşların ikamet ettikleri illerde çıkan yerel gazeteleri alıp okumaları gerektiğini söyledi.

Fox Tv. Ekranlarından her sabah, ‘Çalar Saat’ adlı haber programı ile beyaz ekrandan izleyici ile buluşan Gazeteci İsmail Küçükkaya’nın yerel medya ve yerel gazeteler ile ilgili yaptığı destek çağrısı takdir topladı.

Hafta içi her gün sabah kuşağında yayınlanan Fox Tv. Çalar Saat Haber Programında ulusal gazetelerin yanı sıra, yerel ve bölge gazetelerinde çıkan haberleri de dünyaya duyuran gazeteci İsmail Küçükkaya, son günlerde adeta yeni bir slogan üreterek, insanların illerde yerel gazete almaları istedi.

Çalar Saat’in başarılı sunucusu Gazeteci İsmail Küçükkaya, “Yerel gazetelerin ayakta kalabilmesi için insanların kendi şehirlerinde yayın yapan yerel gazetelere abone olarak, ya da her gün bir yerel gazete alarak o bölgede çıkan gazetelerin ayakta kalabilmesi için destek olmaları gerekiyor. Demokrasi için insanların bunu yapması gerekiyor. Gazete kağıt fiyatlarının artması nedeniyle bir çok yerel gazete çok zor günler yaşıyor. Kentinin sorunlarını dile getiren bu gazetelerin ayakta kalabilmesi için insanların mutlaka yerel gazete alıp, okumaları gerekir” dedi.

Çalar Saat Sunucusu Gazeteci İsmail Küçükkaya’nın yerel medyaya verdiği destek ve yaptığı destek çağrıları vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Yerel gazetelerin yetkilileri de Küçükkaya’ya bu ilgisinden dolayı teşekkür ettiler.HABER49

İlginizi Çekebilir

Gençlerin yeni iş kapısı: Tekstilkent

Türkiye’nin en genç nüfus oranına sahip illeri arasında yer alan Muş’ta devlet desteği ile kurulan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir