Okula kadın müdürün eli değdi!

Muş Merkez Vali Adil Yazar İlkokuluna bu yıl atanan kadın müdür Arzu Uslu, okul müdür yardımcıları ve öğretmenleri ile birlikte tüm okulu el birliğiyle tadilattan geçirdi.

Vali Adil Yazar İlkokulu müdiresi Arzu Uslu önderliğinde okulda görevli öğretmenlerle birlikte öğrencilere okulu hazırlamak için yoğun bir temizlik çalışması gerçekleştirdi. Okulun çehresi ve içini adeta değiştiren Müdire Arzu Uslu, okuldaki diğer kadın öğretmenlerle birlikte okulun tahtalarını, sıralarını, camlarını deterjanlı suyla silerken, erkek öğretmenler ise okulun panolarını elden geçirerek tamir işlemlerini gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz yıla oranla okulun çevresi ve lavabolar ve sınıfların daha hijyenik bir görüntüye sahip olduğunu gören öğrenci velileri, okul müdiresi ve öğretmenlerine teşekkür ederek, “geçen yıl ve bu yıl arasında okulda büyük bir değişiklik var. Geçtiğimiz yıl okulun hem çevresi hem de işi kötü durumdaydı. Bu yıl okul çevresi ve içi çok değişti. Okulumuz adeta daha yeni bir okul görünümü aldı. Bizler de veli olarak üzerimize ne düşerse yapmaya hazırız. Okulumuz için yardım kampanyası toplayıp Müdire Hanım ve ekibine yardımcı olacağız. Okulun çevresini ve içini tadilattan geçirerek yeni bir okul görünümüne kavuşturan müdire Arzu Uslu Hanım başta olmak üzere tüm okul idaresi ve öğretmenlerine çok teşekkür ediyoruz” diyerek okul idaresine destek sözü verdiler.HABER49

uşak escort

İlginizi Çekebilir

Tarladan tıp fakültesine uzanan başarı

Muş’ta hem çiftçilikle uğraşıp ailesine yardımcı olan hem de eğitimini sürdürmeye çalışan Bünyamin Dönmez, zor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir