BKM’den Muş’a 50 koli kitap

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük kitabevlerinden biri olan ve Bursa’da faaliyet gösteren BKM Kitap sahibi Kutbettin Bingölbali, Ramazan ayında Muş’a 50 koli Peygamberler Kıssaları kitabı hediye etti. BKM Kitap tarafından gönderilen kitaplar, Muş Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bağlı Okullara, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve bağlı yatılı kuruşlar ile Muş Belediyesi’ne bağlı kütüphanelere […]

BKM’den Muş’a 50 koli kitap
BKM’den Muş’a 50 koli kitap
Haber49 Editör
  • Yayınlanma14 Mayıs 2021 15:40

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük kitabevlerinden biri olan ve Bursa’da faaliyet gösteren BKM Kitap sahibi Kutbettin Bingölbali, Ramazan ayında Muş’a 50 koli Peygamberler Kıssaları kitabı hediye etti.

BKM Kitap tarafından gönderilen kitaplar, Muş Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bağlı Okullara, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve bağlı yatılı kuruşlar ile Muş Belediyesi’ne bağlı kütüphanelere verildi. Gönderilen kitaplar için BKM Kitap sahibi Kutbettin Bingölbali’ya teşekkür eden yetkililer, en güzel hediyenin kitap olduğuna dikkat çektiler.

“KİTAP YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK”

BKM Kitap sahibi Kutbettin Bingölbali ise, memleketine ve gençlere kitap yardımı desteğinin süreceğini belirtti. Bingölbali, farklı zamanlar farklı kategorilerde binlerce kitap gönderiminin yapılacağını kaydetti.

Kitaplar Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı şu okullara gönderildi: “Melikşah İlk ve Ortaokulu, Yeşilce İlk ve ortaokulu, Soğucak İlkokulu, Muş Fen Lisesi, Muş DSİ İlkokulu, Fatih İlkokulu, Necip Fazıl İlkokulu, Vahit Özmen İlkokulu, Eko, Ertuğrul Gazi İlkokulu, Kıyık İlkokulu. Muhammed Sefa Şahin/HABER49