Bir Fakülte Binasının Temeli Daha Atılacak

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Uygulamalı Bilimler Fakültesinin Temeli Yaz Aylarında Atılacak. Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat ve hemşerimiz işadamı Gıyasettin Bingöl bir araya gelerek Uygulamalı Bilimler Fakültesi binasının inşa sürecini değerlendirdi. Uygulamalı Bilimler Fakültesi binasının inşaatını üstlenen Özel Bursa Sınav Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Bingöl ile Bursa Kitap Merkezinde buluşan […]

Bir Fakülte Binasının Temeli Daha Atılacak
Bir Fakülte Binasının Temeli Daha Atılacak
baykal
  • Yayınlanma12 Şubat 2018 20:23
  • Güncelleme3 Şubat 2020 10:42

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Uygulamalı Bilimler Fakültesinin Temeli Yaz Aylarında Atılacak.

Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat ve hemşerimiz işadamı Gıyasettin Bingöl bir araya gelerek Uygulamalı Bilimler Fakültesi binasının inşa sürecini değerlendirdi.
Uygulamalı Bilimler Fakültesi binasının inşaatını üstlenen Özel Bursa Sınav Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Bingöl ile Bursa Kitap Merkezinde buluşan Prof. Dr. Polat, Uygulamalı Bilimler Fakültesi binasının inşa süreci hakkında hayırsever hemşerimiz ile görüş alışverişinde bulundu.
Yapımı Gıyasettin Bingöl tarafından üstlenilen ve yaz aylarında temelinin atılması planlanan yeni fakülte binası için son aşamaya gelindi.