Akşener’den MUŞ Çıkarması!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin 31 Mart yerel seçiminde kazandığı belediyeleri ziyaretlerine Muş’tan başladı. Akşener, aralarında milletvekillerinin de bulunduğu heyetle Kırköy, Yeşilova ve Sarıpınar Belediyelerini ziyaret etti. Beraberindeki heyetle tarifeli uçakla Muş Sultan Alparslan Havalimanına gelen İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Kırköy Belde Belediyesini ziyaret etti. Kırköy Belde Belediye Başkanı Nahit Dizman’dan çalışmalar […]

Akşener’den MUŞ Çıkarması!
Akşener’den MUŞ Çıkarması!
  • Yayınlanma17 Ekim 2019 08:41

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin 31 Mart yerel seçiminde kazandığı belediyeleri ziyaretlerine Muş’tan başladı. Akşener, aralarında milletvekillerinin de bulunduğu heyetle Kırköy, Yeşilova ve Sarıpınar Belediyelerini ziyaret etti.

Beraberindeki heyetle tarifeli uçakla Muş Sultan Alparslan Havalimanına gelen İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Kırköy Belde Belediyesini ziyaret etti. Kırköy Belde Belediye Başkanı Nahit Dizman’dan çalışmalar hakkında bilgi alan Akşener, ardından Yeşilova Belde Belediyesini ziyaret etti. Akşener, Belediye Başkanı İlhan Çiftçi’den brifing aldı. Bir süre partililer ve vatandaşlarla sohbet eden Akşener, ilk belediye ziyaretine Muş’tan başladıklarını belirterek, “Muş’ta, 3 tane belde kazandık ama batıdaki bir büyükşehirden daha çok sevindik. Onların duruşu çalışması, samimiyeti, işbirliği bu sonucu doğurdu. Ama Türkiye’nin geleceği açısından benim içim bu 3 belde çok kıymetli” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından belediye çıkışında Akşener, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Sarıpınar beldesine geçen Akşener, Belediye Başkanı Gıyasettin Kaya’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Belde belediye ziyaretleri sonrası Muş merkeze dönen Akşener, partisinin İl Başkanlığında partililerle bir araya gelerek, “İYİ Parti artık var, kalıcı, itibarlı ve insanların kötü bakmadığı bir parti oldu” ifadelerini kullandı.

TUNÇ SOYER’E SELAM PANKARTI!  

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, belediye ziyaretleri kapsamında bugün Muş’ta partisinin kazandığı belediyeleri ziyaret etti. Akşener’in ziyaretinde İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ve İl Sekreteri Dündar Tanrıverdi de yer aldı. Öte yandan partililerden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e destek mesajı da geldi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e Kırköy Belediyesi önünde destek pankartı açıldı. Pankartta “Tunç Yürekli Tunç Başkana Selam Olsun, İzmir” ifadeleri yer aldı.

Akşener ve beraberindeki heyet, partisinin bir restoranda düzenlediği yemek programına katıldı.

Akşener’e, İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Mersin Milletvekili Behiç Çelik, Muğla Milletvekili Metin Ergun, Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, Adana Milletvekili Mehmet Metanet Çulhanoğlu, Aydın Milletvekili Adnan Sezgin, Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Teşkilat Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Oral, Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, İYİ Parti Muş İl Başkanı Ramazan Aşık, CHP Muş İl Başkanı İsmail Adanur, belediye başkanları ve partililer eşlik etti.HABER49

bartın escort