Reklam
Reklam

Ak Parti’li Şimşek Gece Gündüz Demeden Çalışıyor

AK Parti Muş Milletvekili ve Milletvekili adayı Mehmet Emin Şimşek, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerine az bir süre kala çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor. Ziyaretlerinde vatandaştan büyük ilgi gören Şimşek, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhur ittifakına, milletvekili seçiminde de AK Parti’ye destek istedi. AK Parti Muş Milletvekili adayı Mehmet Emin Şimşek’in seçim çalışmalarına Milletvekili Adayları, İl […]

Ak Parti’li Şimşek Gece Gündüz Demeden Çalışıyor
Ak Parti’li Şimşek Gece Gündüz Demeden Çalışıyor
  • Yayınlanma13 Haziran 2018 10:47

AK Parti Muş Milletvekili ve Milletvekili adayı Mehmet Emin Şimşek, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerine az bir süre kala çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor. Ziyaretlerinde vatandaştan büyük ilgi gören Şimşek, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhur ittifakına, milletvekili seçiminde de AK Parti’ye destek istedi.

AK Parti Muş Milletvekili adayı Mehmet Emin Şimşek’in seçim çalışmalarına Milletvekili Adayları, İl Başkanı Rahmettullah Yaktı ve Merkez İlçe Başkanı İbrahim Avcı gençlik kolları, kadın kolları ve partililer de eşlik ediyor.

Gittiği her yerde vatandaşlarla kucaklaşan Mehmet Emin Şimşek, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhur ittifakına, milletvekili seçiminde de AK Parti’ye destek istedi. Esnaf ve vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşan Şimşek’i bağrına bastı.

“MİLLİ TARIM PROJESİNİ BAŞLATTIK”

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Seçim Çalışmalarını köy ziyaretleri yaparak vatandaşlardan destek istedi. Milli Tarım Projesini başlattıklarını kaydeden Şimşek ” Bu kapsamda sürdürülebilir tarım ve hayvancılık anlayışı çerçevesinde Türkiye’nin gıda güvenliğini sağlamak, böylelikle gelecek nesillere daha güçlü, üretken ve müreffeh bir Türkiye bırakmak amacıyla yerli ve yeterli üretimi esas aldık. 2002 yılına kadar 41 yılda sadece 450 bin hektar arazi toplulaştırması yapılmış iken, 2003-2017 döneminde 5,6 milyon hektar alanda toplulaştırmayı tamamladık. 2,1 milyon hektar alanda ise çalışmalar devam etmektedir.” şeklinde konuştu.

“ESNAFIMIZA YENİ FİNANS MODELLERİ İLE İŞLERİNİ GELİŞTİRME VE BÜYÜTME İMKANI TANIYACAĞIZ”

Ak Parti Muş Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mehmet Emin Şimşek,  ilçelerinde ev ve esnaf ziyaretleri yaparak 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine destek istiyor.  Şimşek, “İmar düzenlemeleri aracılığıyla özellikle kent merkezlerinde işyeri çeşitliliğini artıracağız. Emekli olup yeni bir iş yeri açan esnafımızın yasal zorunluluk olarak yatırdığı primlere dair geçmiş yıllara ait borçlarını tamamen siliyoruz. Bağ-Kur prim borcu olan esnafımızın da sağlık hizmeti almasını sağlıyoruz. Esnaflarımıza yeni finans modelleri ile işlerini geliştirme ve büyütme imkanı tanıyacağız.” dedi.

“İNSANIMIZIN SOSYAL REFAHININ ARTIRILMASI EN ÖNEMLİ ÖNCELİKLERİMİZ ARASINDA YER ALACAK”

Şimşek, “Medeniyet birikimimiz, insanı yücelten manevi değerlerimiz geçmişte olduğu gibi bugünün dünyasında da hakları ve özgürlükleri sağlam bir zeminde inşa etmemizin güvencesidir. Bu güvence ile önümüzdeki dönemde haklar ve özgürlüklerin, adalet ve demokrasi temelinde daha da geliştirilmesi ve bu yolla insanımızın sosyal refahının artırılması en önemli önceliklerimiz arasında yer alacaktır.” sözlerini ifade etti.

“SİYASET ANLAYIŞIMIZ, DEMOKRASİ”  

Ak Partili Şimşek, “Demokrasinin önemli bir gereği olarak ülkemizin güçlü bir hukuk devleti olması yönünde önemli adımlar attık. Siyaset anlayışımızı demokrasi, hizmet ve sorumluluk ilkeleri üzerine oluşturduk. Siyasetin milletle olan bağını güçlü bir şekilde kurduk ve siyasi alanı hukuki zeminde

yeniden inşa ettik. Bu yolculukta demokrasimizi hep daha ileriye götürmeyi hedefledik. “diye ifade etti.HABER49