Ak Parti seçim çalışmalarına hız verdi

AK Parti Muş İl Teşkilatı, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem Milletvekilliği Genel seçimleri öncesi çalışmalarına hız verdi AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Avcı, AK Parti Adayları Abdulselam Er ve Figen Ergül ile çok sayıda AK Partili, […]

Ak Parti seçim çalışmalarına hız verdi
Ak Parti seçim çalışmalarına hız verdi
  • Yayınlanma4 Haziran 2018 14:31

AK Parti Muş İl Teşkilatı, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem Milletvekilliği Genel seçimleri öncesi çalışmalarına hız verdi

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Avcı, AK Parti Adayları Abdulselam Er ve Figen Ergül ile çok sayıda AK Partili, Kadın Kolları Başkanlığı’nın ve Yaygın Beldesi’nin seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdiler. Daha sonra Muş merkezde ve Yaygın Beldesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti heyeti, ardından köylere ziyaretler yaptılar.

MUŞ SANAYİ SİTESİ ESNAFINA ZİYARET

AK Parti heyeti Muş Sanayi esnafını ziyaret ederek, araç ustaları ve çıraklarıyla buluştular. Milletvekili Şimşek, Başkan Asya, İl Başkanı Yaktı ve adaylar, burada esnafların sorun ve taleplerini dinlediler. Sanayi esnafının ilgileri ile moral bulduklarını anlatan Milletvekili Şimşek, 24 Haziran’da güçlü bir devam sözü aldıklarını söyledi.

ÜÇ AYRI GRUP HALİNDE KÖY ZİYARETLERİ YAPILIYOR

Milletvekili Mehmet Emin Şimşek beraberindeki heyet ile; Ziyaret, Göl, Köşk, Yelalan, Karabey, Ayrancık, Yukarı Yongalı, Aşağı Yongalı, Meşecik, Bilek, Ağartı, Kalecik ve Savaşçılar köylerine giderek, seçmenle buluştu.

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya ve AK Parti ikinci sıra Milletvekili adayı Abdulselam Er ise; Kutlugün, Sudurağı, Tüten, Akpınar, Dilimli, Yücetepe, Behçe, Beşparmak, Eldik, Yoncaliöz ve Soğuksu köylerindeydi.

AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ise teşkilatıyla birlikte; Çalaplı, Karakale, Çınarardı, Değirmitaş, Demirci, Durucak, Gültepe, Kıryaka ve Taşlıca köylerini gezdi.

AK Parti Milletvekili adayı Abdülmecit Cantepe ile Figen Ergül’de Malazgirt, Bulanık ve Varto’da çalışmalarını sürdürüyor.

ŞİMŞEK: HEMŞEHRİLERİMİZDEN MORAL BULUYORUZ

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, seçim çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Şimşek, milletten büyük ilgi gördüklerini belirtti.

Şimşek, “Biz milletimize güçlü Meclis, güçlü hükûmet, güçlü Türkiye sözü veriyoruz ve bunu mutlaka yerine getireceğimizi söylüyoruz. Milletimizin kararıyla Allah’ın izniyle 25 Haziran sabahı daha güçlü bir Türkiye olacak. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam edecek. Tekrardan tüm Muş halkından desteklerini istiyorum” diye konuştu.HABER49