AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Muş’un 31 Mart seçimini değerlendirdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde ileriye dönük adımların sağlamlaştırıldığını ve vizyonun yeniden şekillendiğini söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Muş’un 31 Mart seçimini değerlendirdi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Muş’un 31 Mart seçimini değerlendirdi
Yağmur Cin
  • Yayınlanma9 Temmuz 2024 20:42

Sizlerin desteği ve katkılarıyla daha hızlı ve doğru haberler sunabilmek için WhatsApp haber ihbar hattımıza yaşadığınız, tanık olduğunuz olayları bize anında bildirebilirsiniz.

HABER49-AK Parti Muş İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, 31 Mart’taki yerel seçimlerden sonra illeri ziyaret ederek değerlendirmelerde bulunduklarını söyledi. Yılmaz, “Önümüzdeki süreçte eksikliklerimizi gidererek geleceğe büyük heyecanla, umutla, şevkle, hırsla ve gayretle koşacağımızı bütün samimiyetimle bilmenizi istiyorum.” dedi.

 

 

Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak illerde teşkilat üyeleriyle bir araya geldiklerini belirten Yılmaz, “Ziyaretlerimizde 31 Mart seçimleriyle ilgili değerlendirmeler yaptığımız gibi gelecek planlaması, gelecekte öngörülerimizi, geleceğe dönük projelerimizi arkadaşlarımızla konuşuyoruz. Arkadaşlarımızın motive edilmesini sağlayarak, onların siyasetimizin vazgeçilmez unsuru olduklarını anlatıyoruz.” diye konuştu.

 

Yılmaz, “Değerli basın mensupları değerli Ak Parti ailesi bugün Muş’umuzu ziyaretimizin amacı 31 Mart seçimlerinden sonra illerimizi ziyaret ediyoruz. Ak parti yerel yönetimler başkanlığı olarak il büyükşehir ve ilçe ziyaretlerimiz oluyor. Bu ziyaretlerimizde 31 Mart seçimleri ile ilgili değerlendirmeler yaptığımız gelecek planlamalarını gelecek öngörülerimizi geleceğe dönük projelerimizi de arkadaşlarımızla konuşuyoruz ve arkadaşlarımızın motive edilmesini onların siyasetimizin vazgeçilmez unsuru olduğunu yarına yönelik heyecanlarımız ve heveslerimizin hiç bitmeksizin artan olayla anlatmak yaşatmak üzere il ziyaretimizi ve bugün de burada kadim Muş’umuza bu amaçla geldik.” şeklinde konuştu.

 

 

Ziyaret ettikleri illerde sonuçları ayrıntılı bir şekilde ele aldıklarını ifade eden Yılmaz, “Acaba eksiğimiz nedir, neden bu sonucu aldık? Neden beklediğimiz sonuçları alamadığımızın muhakemesini partimizin ilgili birimleriyle ayrıntılı bir şekilde değerlendirip konuşuyoruz. 31 Mart seçimlerinde yorucu bir tempoda kampanya sürecini yürüttünüz. Allah hepinizden razı olsun. Ülkemizin genel konjonktürdeki ekonomik gelişmeler, gerek başka nedenlerden dolayı milletimizin teveccühü oldu. Biz o teveccühe saygılıyız, saygılı davranıyoruz. Her zaman milletimizin gösterdiği doğrultuda, söylediği ana fikri esas kabul eden bir bakış açımız var. Önümüzdeki süreçte eksikliklerimizi gidererek geleceğe büyük heyecanla, umutla, şevkle, hırsla ve gayretle koşacağımızı bütün samimiyetimle bilmenizi istiyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

Programa, AK Parti Yerel Yönetimler başkan yardımcıları Mehmet Sait Kirazoğlu ile Ayşe Sula Köseoğlu, İl Başkanı Melik Emre, önceki dönem Muş Belediye Başkanı Feyat Asya ve partililer katıldı.