Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı Çalış, şehitliği ziyaret etti

Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı Adem Çalış ve beraberindekiler, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında şehitliği ziyaret etti.

Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı Çalış, şehitliği ziyaret etti
Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı Çalış, şehitliği ziyaret etti
KAYNAK: AA
  • Yayınlanma10 Temmuz 2024 15:07

Sizlerin desteği ve katkılarıyla daha hızlı ve doğru haberler sunabilmek için WhatsApp haber ihbar hattımıza yaşadığınız, tanık olduğunuz olayları bize anında bildirebilirsiniz.

HABER49-Cumhuriyet Başsavcısı Çalış, 2 yıl önce Bursa’da personel servis aracına yapılan terör saldırısı sonucu şehit olan infaz ve koruma memuru Cengiz Yiğit’in Hamur ilçesindeki baba evini ziyaret etti.

 

 

Başsavcı Çalış, denetimli serbestlikten sorumlu Cumhuriyet Savcısı Semih Akbaş, şehit babası Fuat Aslan, denetimli serbestlik personeli ve yükümlülerle kentteki şehitliği de ziyaret edip dua okudu.

 

 

Programlar kapsamında Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeli ve yükümlüler ise il merkezinde bulunan şehitlikte bakım onarım ve çevre temizliği yaptı.

 

 

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. İbrahim Özgül tarafından yükümlülere ve personellere seminer verildi.